درب فلزی حیاط

درب فلزی حیاط

درب فلزی حیاط

Blog Article

این درب به سبک کلاسیک طراحی شده است و معمولاً دارای طرح‌های زیبا است. همچنین، از مواد باکیفیت و مرغوب ساخته شده و در مدل‌های جدید و متنوع قابل سفارش است.

در رنگ‌ زدن درب فلزی، به نکاتی همچون نوع رنگ مصرفی، صاف بودن سطح درب زدن ضد زنگ به سطح درب دقت کنید. پیش از انتخاب نوع رنگ، باید از صاف بودن سطح درب اطمینان حاصل کنید و سپس ضد زنگ را به درب بزنید.

این اتفاق به دلیل استفاده رایج صنایع فلزی توفیقی در درب‌ های ورودی رخ می‌ دهد. اما درب حیاط مزایا و معایب خاص خود را دارده به آن‌ ها می‌ پردازیم.

درب فلزی در برابر شرایط آب و هوایی، تغییرات جوی و برخورد ضربه بسیار مقاوم است و دوام بسیار زیادی دارد.

عوامل گوناگونی مانند: نوع درب، ابعاد، طرح، وزن و… مستقیماً بر قیمت درب حیاط فرفورژه تأثیر می‌گذارند.

درب‌ های ورودی ساختمان، درب‌هایی هستند که عموماً برای ورود و خروج اتومبیل‌ ها استفاده می‌ شوند. بنابراین، باید این درب را در یک مسیر مستقیم قرار داد تا عبور اتومبیل‌ ها راحت باشد.

درب های چوبی فایبرگلاس، با ظاهری چوبی، به عنوان شیک‌ ترین درب‌ های click here حیاط محسوب می‌ شوند. اغلب برای درب ورودی ساختمان‌ های جنوبی از درب‌ های چوبی استفاده می‌ شود.

درب فلزی ساده حیاط نقش زیادی در جذابیت نمای خارجی ساختمان‌ها و خانه‌ها و همچنین امنیت آنها دارد.

فرقی نمی‌کند که درب حیاط پارکینگ شما یک لنگه یا دولنگه باشد؛ در هر صورت درب فرفورژه برای پارکینگ قابلیت باز و بسته‌شدن به‌ صورت اتوماتیک را دارد.

شرکت صنایع فلزی توفیقی با طراحی و تولید انواع درب‌ های شیک، مدرن و ایمن فلزی خدمات ویژه‌ای را به مشتریان عزیز ارائه می‌کند.

در ساخت درب شبکه‌ای حیاط که با نام درب توری نیز شناخته شده، از فلز استفاده می‌شود. ساختار این درب‌ به شکل میله‌های بافته فلزی است و طراحی شبیه به تور دارد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به صنایع صنایع فلزی توفیقی می باشد. توسعه و طراحی سایت در تبریز وب سایت، بهینه سازی و سئو سایت در تبریز سئو

این مدل درب‌ها زمانی استفاده می‌شود که درب ساختمان هم برای عبور و مرور افراد و هم برای عبور خودروها باشد. در چنین حالتی جهت سهولت در رفت و آمد افراد از یک درب نفررو در دل درب بزرگ‌تر استفاده می‌کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باغینو میباشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

Report this page